Wakame Salát

1x 90,00 Kč

Crispy Salmon Avocado

1x 205,00 Kč

Kimchi Salát 100g

1x 80,00 Kč
Nerozvážíme

Omlouváme se, ale momentálně nerozvážíme objednávky. Vaši objednávku Vám momentálně předáme pouze osobně na naší pobočce.

O ICHI SUSHI

 

Jsme mladý pár, který našel společnou vášeň v sushi. Naším krédem je vždy upřednostnit kvalitu před kvantitou a tato filozofie se odráží i na naší práci. Dbáme na nejvyšší možnou čerstvost námi připravovaného sushi a dalších asijských specialit, která je na chuti finálních produktů opravdu poznat.

 

K sushi jsme se dostali před necelými dvěma lety, když jsme začali brigádně pracovat v Litomyšli v Továrně na Sushi u pana Jana Horáka, kde jsme se začali učit a zajímat se o sushi více do hloubky. Předali jsme si navzájem znalosti a zkušenosti z různých oborů a podnikání celkově. Jsme nesmírně vděční za příležitost a směr kterým jsme se vydali nás naplňuje a chceme mít zástupy spokojených zákazníků.

 

Snažíme se zákazníkům co nejvíce zpříjemnit zážitek z objednávky u nás a tak jsme vytvořili vlastní objednávkový systém, abychom vše maximálně zjednodušili. Registrovaní zákazníci budou přednostně upozorněni na nadcházející akce, slevové kódy a budou také vidět historii svých objednávek, kde budou moci například svou oblíbenou objednávku zopakovat.

 

Sushi na jedničku. (ICHI = JEDNA) japonsky. Pro bystřejší jedince, jednička je zakomponovaná i v našem logu. Kvalitu můžeme zaručit díky prémiovým surovinám které používáme. Pracujeme pouze s čerstvými rybami, které si sami bouráme a dál zpracováváme. To samé platí i o námi používané zelenině, kterou si buď sami pěstujeme, nebo kupujeme bio kvalitu od vybraných dodavatelů.

 

Kontakt

Tel. č. 771 211 141

 

 

Spolupracujeme