Inari taštičky

1x 40,00 Kč
Otevírací doba

středa - sobota od 16:00 - 20:00

O NÁS

 

Jsme mladý pár, který našel společnou vášeň v sushi. Naším krédem je vždy upřednostnit kvalitu před kvantitou a tato filozofie se odráží i na naší práci. Dbáme na nejvyšší možnou čerstvost námi připravovaného sushi a dalších asijských specialit, která je na chuti finálních produktů opravdu poznat. 

 

K sushi jsme se dostali na začátku roku 2020, když jsme začali brigádně pracovat v Litomyšli v Továrně na Sushi u pana Jana Horáka, kde jsme se začali učit a zajímat se o sushi více do hloubky. Předali jsme si navzájem znalosti a zkušenosti z různých oborů a podnikání celkově. Jsme nesmírně vděční za příležitost a směr kterým jsme se vydali nás naplňuje a chceme mít zástupy spokojených zákazníků.

 

Snažíme se zákazníkům co nejvíce zpříjemnit zážitek z objednávky u nás a tak jsme vytvořili vlastní objednávkový systém, na kterém stále pracujeme abychom vše maximálně zjednodušili. Registrovaní zákazníci budou přednostně upozorněni na nadcházející akce, slevové kódy a budou také vidět historii svých objednávek, kde budou moci například svou oblíbenou objednávku zopakovat.

 

Sushi na jedničku. (ICHI = JEDNA) japonsky. Pro bystřejší jedince, jednička je zakomponovaná i v našem logu. Kvalitu můžeme zaručit díky prémiovým surovinám které používáme. Pracujeme pouze s čerstvými rybami, které si sami bouráme a dál zpracováváme. To samé platí i o námi používané zelenině, kterou si buď sami pěstujeme, nebo kupujeme bio kvalitu od vybraných dodavatelů.

 

Kontakt

Tel. č. 771 211 141

 

 

Spolupracujeme